Kredyt hipoteczny

Planujesz zakup nieruchomości i poszukujesz najkorzystniejszej na rynku oferty kredytu mieszkaniowego? A może chcesz zamienić swój stary kredyt hipoteczny ponieważ jest za drogi i chciałbyś dobrać środki na cel dowolny?
Zapraszamy!

Wybór odpowiedniej oferty i banku nie jest prosty. Jesteśmy po to, żeby przede wszystkim wyjaśnić Ci proces kredytowy. Jak wygląda, jakie czynniki mają wpływ na podjęcie przez bank decyzji pozytywnej i co Ty jako klient możesz zrobić, żeby wszystko się udało.

Każdy klient i każda nieruchomość jest inna. Dlatego nie można porównywać siebie do sąsiadki, czy znajomych. Jeden klient dostanie bardzo dobrą ofertę w banku X, a inny nie będzie mógł z niej skorzystać w ogóle, mimo to, że mają miesięczne dochody na tym samym poziomie.

Naszym zadaniem jest oprócz tego, że pomożemy przy procesie kredytowania, zostawić klienta w pełni świadomego dlaczego akurat dany bank jest dla niego najlepszy i dlaczego na przykład nie może skorzystać z oferty innego.

Przedstawimy i porównamy ofertę kilkunastu banków.
Na stałe współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem i kierownikiem budowy.

Pomożemy wykonać kosztorys budowlany i rozliczyć transze wypłaconego kredytu. Współpraca z nami nie kończy się w chwili podpisania umowy kredytowej!

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów również później. Nie muszą biegać z każdym pytaniem do banku. Jesteśmy po to, żeby pomóc i przy wnioskowaniu o kredyt, ale i w trakcie jego spłaty.