Usługi Centrum Kredytów i Mediacji w Elblągu

Usługi Centrum Kredytów i Mediacji w Elblągu:

 1. Doradztwo w wyborze nieruchomości – analiza opłacalności zakupu w stosunku do aktualnych warunków rynkowych oraz pomoc w weryfikacji prawnej i podatkowej bezpieczeństwa transakcji.
 2. Pomoc w odbiorze nieruchomości – prawne i podatkowe aspekty odbioru nieruchomości.
 3. Wycena wartości nieruchomości – mieszkania, domu, działki. 
 4. Przygotowanie operatu szacunkowego.
 5. Przygotowanie do wzięcia kredytu hipotecznego – poprawa zdolności kredytowej. Przygotowanie może trwać wiele miesięcy w zależności od bieżącej sytuacji klienta. Zachęcam do wczesnego kontaktu w celu analizy zdolności i zaplanowania odpowiednich kroków z wyprzedzeniem. Analiza nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, a może oszczędzić dużo czasu i dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zaoszczędzić na kredycie hipotecznym. Pomagamy również wyczyścić historię w BIK, BIG etc.
 6. Przedstawienie najkorzystniejszych opcji kredytu odpowiadającego zdolności klienta. Naszą filozofią jest dobranie kredytu do możliwości klienta, a nie tylko przedstawianie tabelek. 
 7. Przygotowanie pełnej dokumentacji do kredytu hipotecznego oraz organizacja procesu składania dokumentów. Monitorowanie wniosku i uzupełnianie za klienta dokumentów wymaganych przez Bank. Wyręczanie w uciążliwych formalnościach poprzez kontakt z bankiem i pracodawcom w celu pozyskania odpowiedniej dokumentacji.
 8. Umawianie i ustalenie priorytetowego terminu taniego notariusza. Dzięki nam nie będziesz musiał czekać długo w kolejce na termin. Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami, którzy mają bardzo konkurencyjne ceny.
 9. Przygotowanie kosztorysu budowlanego przy kredycie hipotecznym na budowę. Pomoc przy rozliczeniu i wypłacie transz. Dzięki nam nie przegapisz żadnego terminu i budowa będzie szła płynnie.
 10. Składanie wniosków do sądu wieczytoksięgowego. Pomagamy w wypełnieniu formalności w ustawowych terminach.  
 11. Czyszczenie negatywnej historii w BIK, BIG itp. – masz za sobą złe czasy, które spowodowały wpisy w BIK, BIG, ale już wszystko spłaciłeś i chcesz mieć “czystą kartę”? Pomagamy w wyczyszczeniu historii oraz poprawy zdolności kredytowej. 


Pamiętaj!
Kredyt hipoteczny dobrany z naszym udziałem jest w dokładnie tej samej cenie co w banku! Nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Nasze doradztwo jest BEZ OPŁAT i ukrytych kosztów pośrednika w kredycie zgodnie z ustawą.

Dzięki naszemu doradztwu możesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu i wybrać kredyt hipoteczny odpowiadający Twoim możliwościom i potrzebom. 

Film o tym jak tanio wziąć kredyt hipoteczny w Elblągu:

Potrzebujesz pomocy w dobraniu najlepszego dla Ciebie kredytu hipotecznego w Elblągu? Zapraszamy do kontaktu.